top of page

Nitelikli kahve seçkimizle tanışın.

İşletmeniz ya da ofisiniz için toptan kahve satın almayı düşünüyorsanız formu doldurun, sizin için hazırlayacağımız ücretsiz deneme seti elinize ulaşsın.

Dilerseniz WhatsApp üzerinden iletişime geçerek de talebinizi bize iletebilirsiniz.

*Mümkün olduğunca deneme paketlerinin kargo bedellerini İşletmemiz bünyesinden karşılamaktayız. Ancak kargo anlaşmaları gereği bazı özel durumlarda kargo bedelini karşı tarafa yansıtabilmekteyiz. Böyle bir durumda herhangi bir sürprizle karşılaşmamanız adına tarafınıza bilgi verilip onay alındıktan sonra gönderim işlemi gerçekleştirilecektir.

Kahvelerimizi sizinle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Taze Kahve

Lagetom'da kahveler her hafta taze olarak kavrulur ve paket içerisindeki karbondioksitin dışarı çıkışını sağlarken oksidasyonu önlemek için içeri oksijen girişini engelleyen tek yönlü valflere sahip paketlerde muhafaza edilir.

Teslimat

Modern insan için paradan daha kıymetli bir şey varsa o "zaman"dır. Biz de zamanın kıymetini çok iyi biliyoruz. Ankara içinde kahveniz aynı gün teslim edilir. Ankara dışına ise aynı gün kargolanır.

Kalite ve Standardizasyon

Kullanılan üst kalite makine parkuru sayesinde nitelikli kahveler, niteliğini kaybetmeden aynı kavrum profilleri ile hazırlanırken kahve kaliteniz değişmez ve standardizasyon sağlanmış olur.

Ek Faydalar

Lagetom aynı zamanda çözüm ortağınız olacaktır. SCA sertifikalarına sahip Ekibimiz, dilemeniz durumunda ücretsiz olarak ekipman kalibrasyonları, içecek standartları, kahve ve su TDS ölçümleri, bar personelinin teorik ve pratik eğitimleri gibi birçok konuda size destek vermekten büyük memnuniyet duyacaktır.   

Adil ve Şeffaf Ticaret

Lagetom, ölçüyü ve dengeyi temsil eder. Seçkisinde yer alan kahvelerin çiftlik uygulamalarındaki adil çalışma koşullarını ve adil ticareti gözetirken; müşterileriyle ve iş ortakları ile olan ticari ilişkilerinde de adil ve şeffaf ticaret ilkelerini göz ardı etmez.

Kolay Erişim

Mail hazırlamak ya da form doldurmak ile zaman kaybetmeyin. WhatsApp hattımız üzerinden siparişinizi bize iletin ve siparişiniz hızlı bir şekilde hazırlanmaya başlansın.

Bizimle İletişime Geçin

Farklı bir konu mu var? Lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

bottom of page